Поліцейські Балаклійщини оперативно розкрили замах на умисне вбивство

Поліцейські Балаклійщини оперативно розкрили замах на умисне вбивство.  За підозрою у скоєнні злочину затримано 59-річного чоловіка. 21 червня до чергової частини відділу поліції надійшло повідомлення про доставлення до лікарні 46-річної мешканки села Новотроїцьке з колото-різаними ранами.

На місце негайно виїхали поліцейські та встановили, що поранення, які дивом не коштували потерпілій життя, вона отримала у власному помешканні від рук співмешканця. В ході проведення комплексу оперативно-розшукових заходів зловмисника було затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Чоловік намагався вкоротити співмешканці життя, завдавши їй декілька ножових поранень у область черева та передпліччя. Відомості внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань за злочин, передбачений ч. 3 ст. 15, ч. 1 ст. 115 (замах на умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Зловмиснику повідомлено про підозру. Наразі вирішується питання про запобіжний захід. Правопорушнику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років.