Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я    №      157 /  02-30 Від  01 липня 2021  року Про  скликання    чергової  ХVІІ  сесії   Донецької селищної ради  VІІІ  скликання

  • 544

Фото без опису

        Фото без опису

       УКРАЇНА

    ДОНЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

      ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

               

          ДОНЕЦЬКИЙ СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА

 

              Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я    №      157 /  02-30

                                                                                                                                                                                                                                                                 Від  01 липня 2021  року

 

Про  скликання    чергової  ХVІІ  сесії   Донецької селищної ради  VІІІ  скликання  

  

                        Відповідно до ст. 46 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Донецької селищної ради,  скликати  чергову ХVІІ  сесію Донецької селищної ради    VІІІ  скликання   15 липня 2021 року   о 12-00 год.  у приміщенні  дитячої музичної  школи за адресою: смт Донець, вулиця Центральна, 38.  З метою  запобігання поширенню коронавірусу  COVID-19 на території Донецької селищної ради, враховуючи вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 (зі змінами),  Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, Міністерства охорони здоров’я України, Регіональної Комісії з питань ТЕБ та НС Харківської області щодо забезпечення карантинних заходів, присутніми на пленарному засіданні ради особам  бути у засобах індивідуального захисту та на достатньої відстані один від одного.

 

                                                На порядок денний винести питання:

 

1.  Про  виконання селищного бюджету  за  шість місяців 2021 року

2.  Про внесення змін  до рішення селищної ради  «Про селищний бюджет  на  2021 рік»,  та до Програм селищної ради.

3. Про затвердження Статуту Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області

4. Про перейменування структурних відділів  Донецької селищної ради; затвердження Положень про структурні відділи  Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області у новій редакції.

5. Про перейменування  відділів та інших виконавчих органів ради,  що мають статус юридичної особи Ізюмського району Харківської області та затвердження їх Статутів/ Положень   у новій редакції.

6. Про зміну засновника, типу, назви, затвердження Статутів та штатного розпису закладів освіти   Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області

7. Про зміну засновника, типу, затвердження Статутів та штатного розпису закладів культури  Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області

8. Про затвердження бланків Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області у новій редакції

9. Про затвердження Структури, загальної чисельності апарату ради, штатного розпису  Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області та її виконавчих органів у новій редакції.

10. Про затвердження Положення про порядок списання майна, що знаходиться у комунальній
власності Донецької територіальної громади Ізюмського району Харківської області

11. Про надання згоди на прийняття із комунальної власності Балаклійської територіальної громади Харківської області в особі Балаклійської міської ради у комунальну власність Донецької територіальної громади Харківської області майна, яке знаходиться на балансі комунального некомерційного підприємства Балаклійської міської ради Харківської області «Балаклійська клінічна багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування»

12. Про надання згоди на прийняття із комунальної власності Балаклійської територіальної громади Харківської області в особі Балаклійської міської ради у комунальну власність Донецької територіальної громади Харківської області майна, яке знаходиться на балансі Комунального підприємства  «Балаклійський водоканал»

13. Про надання згоди на прийняття із комунальної власності Балаклійської територіальної громади Харківської області в особі Балаклійської міської ради у комунальну власність Донецької територіальної громади Харківської області майна, яке знаходиться на балансі Комунального підприємства Балаклійської районної ради «Балаклійські теплові мережі»

14.  Про затвердження Антикорупційної програми Донецької селищної ради  Ізюмського району Харківської області

15. Про коригування кошторисної документації з отриманням експертного звіту виконаного в 2020 році ТОВ «СОВПРОМПРОЕКТ» по проекту «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Весняна в смт. Донець Балаклійського району Харківської області» для актуалізації вартості будівництва

16. Про надання пільги багатодітним сім’ям селищної ради у вигляді зменшення батьківської плати за харчування дітей та надання пільги  малозабезпеченим сім'ям,  в  яких виховуються  діти, у вигляді звільнення від батьківської плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах селищної ради

17. Розгляд питань землевідведення, землекористування та інших питань, що стосуються земельного фонду на території селищної ради.

18. Різне:        - розгляд  звернень громадян;

                        - розгляд листів, звернень закладів, установ, підприємств.

 

Донецький селищний голова   (оригінал підписано)        Анатолій НАЗДРАЧОВ