Щотижнева апаратна нарада

Голова Донецької селищної ради Анатолій Наздрачов провів щотижневу апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів.

Перший заступник Донецького селищного голови Анатолій Михайліченко, інформував щодо стану підготовки до опалювального сезону.

Начальник відділу надзвичайних ситуацій Віталій Лацько надав роз`яснення стосовно розміщення пунктів обігріву на випадок надзвичайних ситуацій.

Начальник фінансового відділу Донецької селищної ради Тимофій Петченко наголосив на необхідності розгляду бюджетного проєкту прогнозування доходів « Граничні показники витрат на галузь».  Фото без опису

Обговорили план підготовки та організації святкових заходів з нагоди Дня державного прапора та Дня Незалежності України.

Під час наради керівники структурних підрозділів отримали ряд доручень на цей тиждень.