Інформація про ЦЕНТРИ МАСОВОЇ ВАКЦИНАЦІЇ!

До уваги мешканців Ізюмського району!

Одночасно з початком п’ятої хвилі вакцинації населення від COVID-19 на території Ізюмського району в містах Балаклія, Барвінкове та смт. Борова розпочали свою роботу центри масової вакцинації населення. Через сімейного лікаря чи телефон реєстратури центру масової вакцинації ви можете:

• записатися на щеплення до найбільш зручного для вас пункту масової вакцинації;
  • якщо ви не можете самостійно пересуватися -  викличте мобільну бригаду з вакцинації додому;
  • колективи з понад 50 осіб, охочих щепитися, можуть викликати мобільну бригаду з вакцинації за місцем роботи.

Всі центри працюють щоденно без вихідних, детальна інформація про їх роботу наведена нижче.

Усі вакцини, які використовує Україна, ефективно запобігають тяжкому перебігу хвороби й рятують життя. Допоможіть записатися на щеплення від COVID-19 своїм близьким та зробіть це самі.

Інформація про ЦЕНТРИ МАСОВОЇ ВАКЦИНАЦІЇ!

1. Поліклінічне відділення Комунального неприбуткового підприємства Балаклійської міської ради «Балаклійська клінічна багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» за адресою: м.Балаклія, вул.Жовтнева, 10 з 09.00 до 15.00 год. у будні дні та з 09.00 до 12.00 год у вихідні дні.

Запис на щеплення за номером через сімейних лікарів та за номером 050-782-78-45.

2. Поліклінічне відділення Комунального неприбуткового підприємства «Борівська центральна лікарня Борівської селищної ради» за адресою: смт.Борова,  вул.Миру, 34 з 09.00 до 15.00 год. у будні дні та з 08.00 до 12.00 год у вихідні дні.

Запис на щеплення за номером через сімейних лікарів.

3. Поліклінічне відділення Комунального неприбуткового підприємства «Барвінківська центральна міська лікарня» за адресою: м.Барвінкове вул.Незалежності, 20  з 08.00 до 14.00 год. у будні дні та з 08.00 до 14.00 год у вихідні дні.

Запис на щеплення за номером через сімейних лікарів та за номером 05757-4-12-04.