ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЕКТІВ до Стратегії розвитку Донецької селищної територіальної громади на період до 2027 року

  • 1798

Фото без опису

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЕКТІВ

до Стратегії розвитку Донецької селищної територіальної громади

на період до 2027 року

   Донецька селищна рада за сприяння Харківського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» розробляє Стратегію розвитку Донецької селищної територіальної громади на період до 2027 року (далі - Стратегія). Найважливішим етапом розробки Стратегії є  пропозиції з боку представників громади (юридичних та фізичних осіб) щодо ідей проєктів, які дозволять сформувати операційну частину Стратегії (кількість ідей необмежена). Ідеї проєктів буде відібрано, проаналізовано та пріоритезовано Робочою групою з розробки Стратегії . За результатами роботи буде сформовано План реалізації Стратегії розвитку громади на період 2022 - 2024 роки та визначено джерела фінансування.

 

   Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку Донецької громади, представників місцевого самоврядування, місцевих органів державної влади, громадські організації, установи та організації усіх форм власності запропонувати ідеї проектів, які дозволять реалізувати завдання Стратегії. Ідеї проектів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

  1. Проєктні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди. Отримувачем вигод від реалізації проєкту не може бути окрема фізична або юридична особа.

  2. Термін реалізації проєкту – не більше як 5 років (2022 - 2026 рр).

  3. Існує людська та технічна спроможність для реалізації проєкту.

  4. Проєктна ідея стосується одного завдання із Стратегії розвитку Донецької територіальної громади. (Ознайомтеся з переліком завдань Стратегії у додатку 1 ).

  5. Проєктна ідея має бути представлена у формі, що додається (додаток 2).

  6. Проектну ідею має бути надіслано не пізніше 13 серпня 2021 року, до 16.00

 

Заповнені форми надсилайте на e-mail: economy_donets@ukr.net з поміткою «До Стратегії». Якщо у Вас виникли питання, звертайтесь, будь ласка, до начальника відділу соціально-економічного  розвитку та інвестицій Олени Меланко, за тел. (095) 79-39-467.

 

Дивіться приклад заповненої форми проєктної ідеї наприкінці документу в додатку 3.

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3