Вакцинація: де отримати щеплення від COVID-19 в нашій громаді

Шановні мешканці Донецької територіальної громади!

З метою запобігання поширенню Гострої респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненої SARS- CoV-2  на території  ОТГ проводиться кампанія з вакцинації від COVID – 19.

МОЗ  України офіційно відкрило 5 етап вакцинації, а це означає, що кожен громадянин може захистити себе від цієї  тяжкої хвороби.

Ви можете обрати найближчий пункт щеплення:

• Амбулаторія ЗПСМ смт. Донець, вул. Центральна, 5
  • Амбулаторія ЗПСМ смт. Андріївка, вул. Першотравнева, 93

А також працює мобільна бригада на базі АЗПСМ с. Пришиб , яка вакцинує організовані колективи, професійні групи та маломобільних громадян.

На даний час в нашому закладі є в наявності вакцина CoronaVac/Sinovac Biotechінактивована вакцина.

За отриманням інформації з приводу вакцинації просимо звертатися до свого сімейного лікаря.

Пам’ятайте, щеплення проти COVID – 19 ефективно запобігають тяжкому перебігу хвороби і рятують життя.

З повагою, адміністрація КНП «ЦПМСД»

Донецької селищної ради