Про зміну засновника, типу, назви, затвердження Статутів закладів освіти Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області

№ 575-VIII “Донецький заклад дошкільної освіти (ясла-садок ) № 1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області”

№ 576-VIII “Донецький заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 2 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області”

№ 577-VIII “Андріївський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) Донецької селищної  ради Ізюмського району Харківської області”

№ 578-VIII “П’ятигірський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області”

№ 580-VIII “Шебелинська гімназія Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області”

№ 581-VIII “Андріївський ліцей № 1 Донецької селищної  ради Ізюмського району Харківської області.”

№ 582-VIII “Андріївський ліцей № 2 Донецької селищної  ради Ізюмського району Харківської області.”

№ 583-VIII “Донецький ліцей № 1 Донецької селищної  ради Ізюмського району Харківської області.”

№ 584-VIII “Донецький ліцей № 2 Донецької селищної  ради Ізюмського району Харківської області.”

№ 585-VIII “П’ятигірський ліцей Донецької селищної  ради Ізюмського району Харківської області.”

№ 586-VIII Пришибський ліцей Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області.

Про зміну засновника, типу, затвердження Статутів закладів культури та спорту Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області

№ 587-VIII Комунальний заклад "Спортивний клуб "Чемпіон" Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області

№ 588-VIII Комунальний заклад початкової мистецької освіти «Донецька дитяча музична школа»

№ 589-VIII Комунальний заклад початкової мистецької освіти «П’ятигірська дитяча музична школа»