Підготовка до святкування 30-тої річниці Незалежності України

Фото без опису   29 липня під головуванням заступника Донецького селищного голови Наталії Шинкаренко відбулась робоча нарада щодо підготовки та належного відзначення на території громади 30-ї річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора України.

У нараді взяли участь представники відділу культури, молоді та спорту Донецької селищної ради, старости старостинських округів, керівники клубних закладів, Донецької дитячої музичної школи та бібліотечні працівники.

В ході наради обговорена основна концепція проведення святкових заходів. Так, зранку 24 серпня, на Центральній площі смт Донець планується проведення театралізованого ярмарку з представленням старостинських округів, презентація виробів народних умільців, торгівельними майданчиками, концертно-розважальною програмою за участі аматорів Донецької громади.

Крім цього, обговорено формат проведення вечірньої програми на Центральній площі смт Донець.

Святкові заходи в смт Андріївка, с. Пришиб, с. П'ятигірське та с. Шебелинка пройдуть з 22 по 23 серпня.