Робочий візит Степана Масельського до Донецької селищної територіальної громади

Фото без опису Фото без опису

12 серпня 2021 року голова Ізюмської райдержадміністрації Степан Масельський здійснив робочий візит до Донецької селищної територіальної громади, в ході якого спільно з Анатолієм Наздрачовим оглянули об`єкт великого будівництва з метою контролю за проведенням капітального ремонту лікувального корпусу терапевтичного відділення КНП «Балаклійська центральна клінічна районна лікарня».

Окрім цього, Степан Масельський провів нараду з питання активізації роботи по вакцинації населення громади від COVID-19, підготовки об`єктів селищної  ради до осінньо-зимового періоду 2021-2022р., а також з питання стану закладів освіти з урахуванням заходів реформи шкільного харчування.

Голова райдержадміністрації прийняв участь у засіданні позачергової сесії Донецької селищної ради.

Фото без опису Фото без опису