Свято "МЕДовУХА" в с.Пришиб

Фото без опису   Фото без опису14 серпня в Пришибі вперше пройшло свято «МЕДовУХА» в якому взяли участь Донецький селищний голова Анатолій Наздрачов, староста Пришибського старостинського округу Ольга Устиченко, працівники відділу культури, молоді та спорту, аматори, жителі та гості с. Пришиб.

Розпочалось свято рано-рано вранці, на ставку любителі порибачити змагались у конкурсі «Кращий рибалка». З результатом 2,1 кг і 2 кг перемогу святкували Віктор Устиченко та Денис Ніколаєнко.

Увечері, на галявині біля Пришибського сільського клубу, відбулась основна частина свята з народними гуляннями, ярмарком меду, батутами, торгівлею та частуваннями.

Серед трьох команд кулінарів визначили кращу у приготуванні найсмачнішої ухи. Дітлахи демонстрували спритність у вилові риби з басейну руками.

Аматори Пришибського та Шебелинського сільських клубів, с. Вербівка і м. Балаклія подарували всім жителям села та гостям концертну програму.

Завершився захід показом мультфільму на великому екрані та святковою дискотекою.

Інформацію надав

Відділ культури, молоді та спорту Донецької селищної ради