Вакцинація працівників закладів освіти Донецької селищної ради

Фото без опису        Фото без опису

Вакцинація працівників закладів освіти Донецької селищної ради

Станом на 25 серпня 2021 року вакциновано 171 особу  що становить 35% від усіх працюючих у закладах освіти, з них другу дозу отримали 64 особи (13 %), 7 осіб виявили бажання вакцинуватися.

Найвищі показники щеплення в колективах П'ятигірського ліцею,(93%), Пришибського ліцею(75%), Шебелинської гімназії (72%), Андріївського ліцею№1(38%). Серед закладів дошкільної освіти - П'ятигірського закладу дошкільної освіти ( 25%). Враховуючи такий стан справ, а також зміни внесені до Постанови КМУ від 09.12.2020 №1236, які визначають особливості функціонування закладів освіти у випадку переходу до жовтої-помаранчевої зон, заклади освіти Донецької селищної ради, де буде повністю вакциновано (2 щеплення) менше 80% працівників, знову перейдуть на дистанційне навчання. Єдиний вихід з цієї ситуації – спільна робота та невідкладне вжиття заходів спрямованих на збільшення кількості. Бережіть себе та вакцинуйтесь!

З повагою, начальник відділу освіти Тетяна ШЕЛЕСТ