Святкування Дня Незалежності України в адміністративному центрі смт Донець

24 серпня  душевно та колоритно відзначили 30-ту річницю Незалежності України в смт Донець. Зранку на площі пройшов святковий театралізований ярмарок, де були представлені старостинські округи громади, виставки робіт народних умільців, продаж продуктів, фуд-корт, виступи аматорів. Голова Донецької селищної ради звернувся до мешканців із привітанням та подякував за участь у ярмарку. Цінними призами та грамотами відзначив старост Андріївського, Пришибського, Шебелинського та Пятигірського округів.

З виступу аматорів  розпочалась вечірня програма. Відділ культури молоді та спорту за підтримки Донецької селищної ради організували концертно-розважальну програму. На початку пролунали привітання від голови Донецької селищної ради Анатолія Наздрачова та заступника голови Ізюмської районної ради Олександра Запорожченко. Відзначили грамотами та цінними призами жителів громади за високий професіоналізм та активну громадянську позицію в галузі освіти, медицини, нафтогазової промисловості, сільського господарства, жкг та ін.

Теплі слова привітання торкнулись сердець кожного.

Виступ кавер-гурту “KORITZAдодав позитивного настрою. Кожен наспівував пісні, що лунали у їх виконанні. Драйву підкинув Favorite_Dj – молодь у захваті.

«Донець запалює»,  з такими словами відбулось яскраве фаєр-шоу. На цьому  святкування Дня Незалежності України добігає кінця. До нових зустрічей!