Привітання до Дня Рятівника

Щиро вітаю усіх рятівників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони з професійним святом – Днем рятівника!

Ваша працяце неоціненний подвиг людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист  життя людей від вогню та стихії, цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше цього потребує.

На Вас покладена надзвичайно відповідальна місія — охороняти безпеку та спокій мешканців нашої громади.

Переконаний, що ви й надалі віддано і сумлінно служитимете обраній справі. Зі святом! Бережіть себе та своїх близьких. Зичу Вам здоров`я, добробуту у родинах, сил та енергії для подальших успіхів у вашій небезпечній і такій важливій праці!

З повагою Донецький селищний голова

Анатолій НАЗДРАЧОВ