Зустріч з представниками ГО "Спілка ветеранів АТО"

Напередодні свята Дня захисників і захисниць України відбулась зустріч голови Донецької селищної  ради Анатолія Наздрачова з представниками ГО «Спілка ветеранів АТО»: начальником штабу Владом Якименком, депутатом Харківської міської ради Русланом Агібаловим, юристом Віктором Маркевичем, членами спілки Олексієм Цвєтковим, Сергієм Бабаєвим.

Зустріч пройшла у форматі діалогу з метою вивчення потреби та надання необхідної допомоги демобілізованим учасникам.

Насамперед голова Донецької селищної ради Анатолій Наздрачов звернувся до присутніх  та привітав з прийдешнім святом.

Начальник штабу ГО «Спілки ветеранів АТО» Влад Якименко озвучив найважливіше питання, яке турбує представників організації – земельне.

Учасники зібрання обговорили шляхи щодо реалізації законних прав учасників АТО.