День селища П'ятигірськ

В суботу 2 жовтня відбулось урочисте святкування Дня селища П’ятигірське . Цей чудовий день об’єднав людей різного віку – від мала до велика, щоб не лише переглянути концертну програму, але й відпочити, поспілкуватися один з одним та просто весело й цікаво провести час.Фото без опису

З теплими словами привітання до жителів Пятигірська звернувся Донецький селищний голова Анатолій Наздрачов, зауваживши що день села – це свято для всіх, хто тут народився і виріс. Завдяки такій згуртованості кожен зміг відчути себе частиною великої родини.Фото без описуФото без опису

З нагоди Дня села голова громади вручив грамоти та  цінні подарунки активним мешканцям селища та побажав миру, міцного здоров’я, родинного щастя і здійснення найзаповітніших мрій.

На народні гуляння зібралися майже всі жителі селища. Розваг вистачало для кожного, адже упродовж свята в центрі П`ятигірська були розміщені різні локації: фотозони, виставка декоративно-прикладного мистецтва, картин та робіт з вишивки, смачна їжа місцевих господинь.  Малеча гарно проводила час на дитячій локації, де були розташовані безкоштовні батути, можна було поласувати солодкою ватою та придбати сувеніри.

Святковий концерт від аматорів та творчих колективів підняв настрій всім глядачам. На завершення було яскраве фаєр-шоу, фейерверк та запальна  дискотека за участю студії «Ритм».