З Днем захисників та захисниць України та Днем козацтва!

Шановні жителі громади, вітаємо вас з Днем захисників і захисниць  України, який ми відзначаємо у світлий день Покрови Пречистої Богородиці, а також з Днем Українського козацтва!

Це справжнє свято мужності й самовідданості, лицарства і благородства, водночас стало уособленим святом усіх захисників.
Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

Від усієї душі бажаємо Вам сили і твердості духу, енергії та оптимізму, благополуччя та надійного тилу в родині. Нехай і в мирний час у Вашому житті знаходиться місце для шляхетних вчинків і подвигів, сміливості і красивих перемог!

Мирної України нам усім, злагоди та щасливого майбутнього! Наша сила духу та віра допоможе подолати всі труднощі на шляху утвердження незалежної соборної держави!

Донецька селищна рада.