ПОВІДОМЛЕННЯ про допуск до участі в конкурсі на заміщення  вакантної посади  директора Андріївського ліцею №2 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області

Видавничий дім "Освіта" - Home | Facebook

ПОВІДОМЛЕННЯ

Для  участі в конкурсі на заміщення  вакантної посади  директора Андріївського ліцею №2 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області заяву з необхідними документами подала одна особа:

Чаговець Світлана Вікторівна, 24.09.1964 року народження, освіта вища педагогічна. На даний  ча працює заступником директора з навчально- виховної роботи Андріївського ліцею №1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області.

Конкурсна комісія з проведення конкурсу на посаду директора Андріївського ліцею №2 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області розглянула документи та дійшла висновку, що надані документи у повному обсязі відповідають вимогам чинного законодавства  України та Положенню про конкурс на посаду керівника  закладу загальної середньої освіти Донецької селищної ради, затвердженого рішенням  Донецької селищної ради від 18.05.2021 № 427 –VІІІ.

Конкурсна комісія вирішила допустити  до участі в конкурсі на заміщення вакантної посади  директора Андріївського ліцею №2 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області кандидата ЧАГОВЕЦЬ Світлану Вікторівну.

Голова конкурсної комісії                                                                                                                    Анатолій НАЗДРАЧОВ