Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я    № 274  /02-30 Про скликання ХІІІ засідання виконавчого комітету Донецької селищної ради VІII скликання 26 жовтня 2021 року

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я    № 160/04-03 Від 07 липня 2021  року   Про скликання VІІІ засідання виконавчого комітету Донецької селищної ради VІII скликання 13 липня 2021 року

ДОНЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ДОНЕЦЬКИЙ СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я    № 274  /02-30

Від 19 жовтня  2021  року

Про скликання ХІІІ засідання виконавчого комітету
Донецької селищної ради
II скликання 26 жовтня 2021 року

Відповідно до ст. 53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та п. 1.3.3 розділу 1 Регламенту виконавчого комітету Донецької селищної ради:

1. Скликати ХІІІ  засідання виконавчого комітету Донецької селищної ради VІIІ скликання 26 жовтня 2021 року о 14-00 год. у приміщенні Донецької селищної ради за адресою: смт Донець, вулиця Центральна, 40.

На порядок денний винести питання:

1. Про заходи щодо безперебійного руху транспорту  під час снігових заметів та ожеледиці в зимовий період 2021-2022 років на території Донецької селищної ради.
  2. Про підсумки роботи Адміністративної комісії при виконавчому комітеті Донецької селищної ради.
  3. Про створення комісії при виконавчому комітеті селищної ради з питань боротьби зі злочинністю.
  4. Про організацію мобілізаційної підготовки та всебічного  забезпечення  проведення  мобілізації на території  Донецької селищної територіальної громади.
  5. Про затвердження висновку щодо визначення способу участі батька у вихованні малолітньої дитини.
  6. Про надання статусу дитині – сироті.
  7. Про встановлення режиму роботу торгівельному об’єкту.
  8. Про уточнення назви вулиці.
  9. Про надання матеріальної допомоги воїнам АТО.
  10. Про надання матеріальної допомоги застрахованим особам на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів.
  11. Про виплати матеріальної допомоги на лікування у зв’язку із хворобою.
  12. Про виплату одноразової матеріальної допомоги на поховання .

З метою  запобігання поширенню коронавірусу  COVID-19 на території Донецької селищної ради, враховуючи вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 (зі змінами),  Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, лист Міністерства охорони здоров’я України, Регіональної Комісії з питань ТЕБ та НС Харківської області, засідання виконавчого комітету буде  проводитися закрито; членам виконавчого комітету  бути у засобах індивідуального захисту.

ДОНЕЦЬКИЙ СЕЛИЩНИЙ                               Анатолій НАЗДРАЧОВ