Рівень вакцинації від COVID-19 у Донецькій селищній територіальній громаді складає 30%

"Темпи вакцинації населення потрібно збільшити вдвічі. Адже вакцинація — це єдиний рецепт успіху у боротьбі з новим штамом «Дельта», — наголосив директор КНП «ЦПМСД» Донецької селищної ради СЕРЕДА Микола Іванович. — Не втомлююся повторювати — вакцинуйтеся!"

Відтак, за словами медика, державні установи, освітні заклади вже вакциновані майже на 100%, але цього замало, рівень захворюваності незабаром неминуче піде вгору, якщо населення не змінить негативного ставлення до імунізації.

У Донецькій  громаді вакцинованих  7 тисяч мешканців при населенні близько 23 тисяч осіб. Тобто, іде мова про імунітет на рівні 30% жителів. За даними ВООЗ, рекомендований рівень імунізації має становити не менше 80% для того, щоб можна було системно вплинути на інфекції, до яких відноситься і COVID-19.

Вакцинація – це шанс на порятунок  від тяжкого перебігу хвороби, то ж наполегливо закликаємо подумати про здоров’я своє та оточуючих, не нехтувати щепленням!!!!!!!