Обгрунтування закупівлі робіт

(відповідно до вимог пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України
від 11 жовтня 2016 року № 710 «Про ефективне використання державних коштів» зі змінами)

1

Назва предмета закупівлі

Вид процедури – відкриті торги

Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-06-17-007019-

ДК 021:2015: 45454000-4 — Реконструкція

2

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі складені  відповідно до потреб КП ПСР «П’ятигірське» та норм чинного законодавства і зазначені в тендерній документації.

Робочий проєкт «Реконструкція очисних споруд КП ПСР «П’ятигірське», що розташовані за адресою: Харківська область, Балаклійський район, П’ятигірська сільська рада, Комплекс будівель та споруд № 20» розроблений на підставі: завдання замовника на проєктування; технічного висновку №8618 ТОВ НВП «Комунтех» від 16.08.2018 р. «Про технічний стан та експлуатаційну придатність об’єктів каналізаційних очисних споруд КП ПСР «П’ятигірське».

Передбачено виконання робіт з реконструкції, а саме:

нове будівництво приймальної камери (зливний колодязь для асенізаційних машин);

нове будівництво ділянки механічного очищення з встановленням нового технологічного обладнання, механізованих шнекових решіток – із забезпеченням зневоднення;

нове будівництво резервуару-усереднювача;

нове будівництво ділянки пісковловлювання з встановленням нового технологічного корпусного обладнання пісковловлювачів – із забезпеченням зневоднення;

нове будівництво первинних відстійників;

нове будівництво системи біологічної очистки, з використанням біодискових установок;

нове будівництво вторинних відстійників;

часткове розчищення біологічних прудів від мулу;

улаштування модульного приміщення зберігання та дозування коагулянтів;

нове будівництво мулових майданчиків, з урахуванням зменшення кількості осаду;

нове будівництво насосної станції дренажної води №1 (колодязьного типу) із встановленням нового технологічного обладнання, у тому числі насосних агрегатів;

нове будівництво каналізаційних насосних станцій №1 та №2 із встановленням нового технологічного обладнання, у тому числі насосних агрегатів;

знезараження очищених стічних вод з використанням УФ-знезараження;

встановлення приладу обліку очищених стічних вод;

реконструкцію внутрішньомайданчикових технологічних мереж (мережі коагулянту);

будівництво водопроводу питної води до проектних споруд.

3

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення

Очікувана вартість предмета закупівлі – 68 334 998,00 грн. (шістдесят вісім мільйонів триста тридцять чотири тисячі дев’ятсот дев’яносто вісім гривень 00 копійок) з ПДВ.

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено на підставі кошторисної документації, визначеної з урахуванням Правил визначення вартості будівництва ДСТУ Б Д.1.1-1:2013, затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.07.2013 № 293 та затвердженого Експертного звіту щодо розгляду проектної документації  на будівництва за проєктом «Реконструкція очисних споруд КП ПСР «П’ятигірське», що розташовані за адресою: Харківська область, Балаклійський район, П’ятигірська сільська рада, Комплекс будівель та споруд №20» (№064/21Д від 16.03.2021 р. ТОВ «Експертиза ЗО»)