Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я    № 307  /02-30 Від 22 листопада   2021  року Про скликання ХІV засідання виконавчого комітету Донецької селищної ради VІII скликання 25 листопада  2021 року

ДОНЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ДОНЕЦЬКИЙ СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я    № 307  /02-30

Від 22 листопада   2021  року

Про скликання ХІV засідання виконавчого комітету
Донецької селищної ради VІII скликання 25 листопада  2021 року

Відповідно до ст. 53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та п. 1.3.3 розділу 1 Регламенту виконавчого комітету Донецької селищної ради:

1. Скликати ХІV засідання виконавчого комітету Донецької селищної ради VІIІ скликання 25 листопада 2021 року о 14-00 год. у приміщенні Донецької селищної ради за адресою: смт Донець, вулиця Центральна, 40.

На порядок денний винести питання:

1. Про стан охорони громадського порядку  на території Донецької селищної територіальної громади.
  2. Про підсумки роботи із зверненнями громадян у Донецькій селищній раді.
  3. Про затвердження заходів  з розгляду акту перевірки виконкому Донецької селищної ради щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади.
  4. Про  уповноважених осіб щодо  складання  протоколів  про адміністративні правопорушення.
  5. Про внесення змін до складу комісії з питань підвищення  рівня оплати праці та легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення на території Донецької селищної територіальної громади Ізюмського району Харківської області.
  6. Про заходи щодо святкування Новорічних та Різдвяних свят 2021-2022року на території Донецької селищної територіальної громади.
  7. Про внесення змін до Інструкції з діловодства Донецької селищної ради.
  8. Про внесення змін до Інструкції діловодства за зверненнями громадян у виконавчому комітеті  селищної ради.
  9. Про виплати матеріальної допомоги на лікування у зв’язку із хворобою.
  10. Про виплату одноразової матеріальної допомоги на поховання .
  11. Про виплату одноразової матеріальної допомоги постраждалим внаслідок виникнення надзвичайної ситуації ( пожежі).

З метою  запобігання поширенню коронавірусу  COVID-19 на території Донецької селищної ради, враховуючи вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 (зі змінами),  Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, лист Міністерства охорони здоров’я України, Регіональної Комісії з питань ТЕБ та НС Харківської області, засідання виконавчого комітету буде  проводитися закрито; членам виконавчого комітету  бути у засобах індивідуального захисту.

Донецький селищний голова                                     Анатолій НАЗДРАЧОВ