Проєкти рішень ХХІІІ сесії VІІІ скликання від 09.12.2021 року

Проєкти рішень ХХІІІ сесії VІІІ скликання від 09.12.2021 року ЗАВАНТАЖИТИ ТУТ

Додатки:

№ 3.8 порядку денного ЗАВАНТАЖИТИ ТУТ

«Про внесення змін до Програми «Безпечна громада» Донецької селищної ради на 2021-2024 роки »

№ 3.9 порядку денного ЗАВАНТАЖИТИ ТУТ

« Про внесення змін до Програми створеннянакопичення та використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків на території населених пунктів Донецької селищної територіальної громади на 2021-2024 роки »

№ 4.1 порядку денного ЗАВАНТАЖИТИ ТУТ

« Про затвердження Концепції розвитку цифрових компетентностей жителів Донецької селищної територіальної громади »

№ 4.2 порядку денного ЗАВАНТАЖИТИ ТУТ

« Про затвердження Програми «Організація суспільно корисних робіт для осіб, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання оплачуваних суспільно корисних робіт Донецької селищної територіальної громади на 2022 рік» »

№ 9 порядку денного «Про встановлення тарифних розрядів та упорядкування умов оплати праці працівників Центру надання соціальних послуг Донецької селищної ради»

1) Преміювання працівників Центру надання соціальних послуг Донецької селищної ради. Нові розряди ЗАВАНТАЖИТИ ТУТ

2) РОЗРАХУНОК ДО ПРОПОЗИЦІЙ ДО ПРОГНОЗУ МІСЦЕВОГО БЮДЖЕТУ НА 2022 РІК ЗАВАНТАЖИТИ ТУТ

3) Штатний розпис Центру надання соціальних послуг Донецької селищної ради. ЗАВАНТАЖИТИ ТУТ

№ 12 порядку денного ЗАВАНТАЖИТИ ТУТ

« Про затвердження штатного розпису Комунального підприємства Донецької селищної ради «П’ятигірське» у новій редакції »

№ 13 порядку денного ЗАВАНТАЖИТИ ТУТ

« Про затвердження штатного розпису підприємства житлово-комунального господарства «Курганське» у новій редакції »

№ 16 порядку денного ЗАВАНТАЖИТИ ТУТ

« Про погодження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної

води для державної установи «Покровська виправна колонія (№17) »

1) Поточні індивідуальні технологічні нормативи використання питної води для державної установи «Покровська виправна колонія (№17)»

Різне

1. Про погодження проєкту, який буде реалізований у 2022 році у рамках Угоди про співробітництво з ТОВ «НАДРА ЮЗІВСЬКА» ЗАВАНТАЖИТИ ТУТ