Шановні військовослужбовці, учасники АТО та ветерани!
Сьогодні відзначається День Збройних Сил України - свято, яке є символом справжньої мужності, героїзму та самовідданості.
Вітаємо всіх причетних до Збройних Сил України – тисячі високопрофесійних солдатів, сержантів, офіцерів та генералів, які щодня виконують важливу місію, захищаючи незалежність та територіальну цілісність нашої держави! Прийміть найщиріші слова подяки з нагоди свята. Зичимо всім військовослужбовцям міцного здоров’я, щастя, миру, благополуччя та злагоди в родинах!
Крім цього, 6 грудня – день пам’яті тисяч відважних воїнів, які віддали свої життя за те, щоб Україна була суверенною і неподільною. Нам ніколи не забути їх героїчний подвиг.