Дотація власникам бджолосімей

Фото без опису              Інформуємо, що Департаментом агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації спрямовано на рахунки одержувачів кошти, передбачені для виплати державної дотації за наявні бджолосім'ї. Усього у поточному році по Харківській області суб’єктам господарювання усіх форм власності нараховано дотацій за наявні бджолосім’ї на суму 19,5 млн гривень. Через обмеженість фінансування фактично надійшло до Департаменту від Міністерства аграрної політики та продовольства України (наказ від 05.11.2021 №336 «Про затвердження розподілу бюджетних коштів, передбачених Мінагрополітики у державному бюджеті за програмою КПКВК 2801580 «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» на 2021 рік, які спрямовуються для державної підтримки за напрямом «Спеціальна бюджетна дотація за наявні бджолосім'ї») 10,7 млн гривень, або 54,66% від нарахованої суми. Ураховуючи вищезазначене Департаментом здійснено розподіл коштів між усіма суб’єктами господарювання прямопропорційно нарахованим сумам дотації, тобто кожен одержувач отримає суму дотації, що дорівнює 54,66% від зазначеної у Відомостях органів місцевого самоврядування.