Фахівці обласних лікарень зможуть консультувати жителів Донецької селищної територіальної громади в рамках обласного проєкту відновлення роботи виїзних медичних бригад

16 грудня 2021 року Донецький селищний голова Анатолій Наздрачов підписав договори про спільну діяльність  з п’ятьма медичними закладами Харківської обласної ради:

1. КНП Харківської обласної ради «Обласна дитяча клінічна лікарня», в особі директора Георгія Муратова;
  2. КНП Харківської обласної ради «Обласна клінічна лікарня», в особі директора Володимира Яроша;
  3. КНП Харківської обласної ради «Обласний клінічний перинатальний центр», в особі директора Нани Пасієшвілі;
  4. КНП Харківської обласної ради «Обласна клінічна інфекційна лікарня», в особі директора Павла Нартова;
  5. КНП Харківської обласної ради «Обласна клінічна  травматологічна лікарня», в особі директора Олександра Гаврикова.

Відтепер кожен з цих закладів, відповідно до свого профілю, матиме змогу організовувати надання телемедичної та консультативної медичної допомоги та медичних послуг, у тому числі, шляхом формуванння бригад  з їх виїздом до медичного закладу в смт Донець , а також, при необхідності, стаціонарну медичну допомогу в межах ліцензії МОЗ України.

Для того, щоб в подальшому отримати можливість потрапити на прийом до профільного спеціаліста  кожен житель громади може звернутися до свого сімейного лікаря або педіатра для запису в консультативний журнал.