Придбано автомобіль для перевезення хворих, які потребують проведення процедури гемодіалізу

Гемодіаліз – процедура, яка здатна продовжити життя людини на багато років. Потребують проведення даної процедури ті хворі, в яких через порушення функціонування нирок розвинулась  ниркова недостатність. В такому випадку гемодіаліз забезпечує виконання тих важливих функцій, з якими вже не справляються нирки. Попри те, що Національна Служба Здоров’я України фінансує проведення процедури гемодіалізу, хворі мають самостійно діставатися до медичного закладу в м.Харків.

На виконання Програми соціально-економічного розвитку Донецької селищної ради на 2021р., Комунальним некомерційним підприємством «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Донецької селищної ради за рахунок коштів місцевого бюджету було придбано автомобіль Hyundai H350 Solati загальною вартістю 1 380 000 грн.