Новорічні подарунки для дітей пільгової категорії

Новорічні та Різдвяні  свята – це улюблені святкові дні для кожного маленького мешканця нашої громади. Діти, на долю яких випали тяжкі випробування, як ніхто інший, мають право на щастя. Сумісними зусиллями вдається створити для них атмосферу теплих зимових свят.  Цьогоріч діти з багатодітних родин, учасників АТО/ООС, ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, діти з інвалідністю, діти-сироти, діти під опікою та піклуванням та діти, позбавлені батьківського піклування отримали солодкі новорічні подарунки.

Подарунки було придбано відділом соціального захисту населення Донецької селищної ради та вручено більш ніж 430 дітлахам вказаних пільгових категорій в смт Донець та в старостинських округах нашої громади.