Вакансія лікаря загальної практики-сімейної медицини

ВАКАНСІЯ!!!

КНП «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Донецької селищної ради   запрошує на постійну роботу  лікаря загальної практики – сімейної медицини  в  амбулаторію   селища П’ятигірське  Ізюмського  району Харківської області.  Загальна кількість населення селища складає 1852 особи.   Лікарю надається службова однокімнатна квартира з сучасним ремонтом,  загальною площею     41,9 м2, з  можливістю подальшої приватизації, яка знаходиться в 5 – 7 хвилинах від амбулаторії.

Заробітна плата від 20 тис. грн. Обов’язкове знання ПК на рівні користувача, бажання вчитися, розвиватися та вдосконалювати свої навички в сфері сімейної медицини.

На території селища  знаходиться П’ятигірський ліцей, музична  та художня школа, поряд підприємства «Укргазвидобування».

Телефон для зв’язку:    066-458-94-57   Середа Микола Іванович
                                        066-206-48-21    Зоря Марина Вікторівна