Поліцейський офіцер громади звітує

Фото без описуЗ 18.11.21 року на території Донецької селищної ради працює поліцейський офіцер громади Колотило Микола. За час роботи виконано ряд заходів, а саме:

• Спільно зі службою у справах дітей здійснено перевірку сімей, які опинились в складних життєвих обставинах та проведено профілактичні бесіди.
  • Перевірка адмін. наглядних, перевірка осіб, які зловживають спиртними напоями, профілактичні бесіди з населенням щодо дотримання карантинних обмежень.
  • Проведення профілактичних бесід з учнями 7-8 класів Донецького ліцею № 1.
  • Прийом громадян, патрулювання в сел. Андріївка, зустріч з особами, які володіють корисною інформацією щодо скоєння злочинів та кримінальних правопорушень на території Донецької селищної територіальної громади.
  • Перевірка раніше засуджених, відвідування неблагонадійних сімей та проведення профілактичної бесіди, розгляд заяв та повідомлень.
  • Патрулювання в сел. Донець на вул. Центральній неподалік Донецького ліцею №1, та № 2, з ціллю профілактики порушень ПДР. Прийом громадян.
  • Проведення профілактичних бесід з учнями Андріївського ліцею № 2 ( вибухонебезпечні предмети, домашнє насильство), прийом громадян.
  • Перевірка раніше засуджених, перевірка власників зброї,  патрулювання в сел. Донець, профілактика правопорушень  у сфері безпеки дорожнього руху.

Загальна кількість осіб, які проходять по обліках в ОВС на території обслуговування:       -       98 чоловік.

Завідувач сектору громадської безпеки                                      Євген ДОЛЯ