Нові роз’яснення до кампанії декларування 2022 року

  • 688

Донецька селищна територіальна громада інформує:

НАЗК опублікувало нові роз’яснення до кампанії декларування 2022 року

 

*Для того, щоб вам було максимально комфортно розпочати кампанію декларування 2022 року Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) підготувало оновлену редакцію роз’яснень, що охоплює понад 200 найпоширеніших питань.

* У роз’ясненнях можна знайти відповіді як на традиційні питання про те, як правильно декларувати спадщину, так і на ті, які почали виникати в декларантів лише минулого року: наприклад, чи потрібно декларувати «ковідну тисячу»

* З роз’ясненнями можна ознайомитися в Базі знань НАЗК за посиланням https://wiki.nazk.gov.ua/category/deklaruvannya/

* На початку січня роз’яснення також з’являться у форматі зручного посібника, який допоможе декларантам легше та швидше орієнтуватися у матеріалі.

 

         Як НАЗК удосконалило роз’яснення?

         У роз’ясненнях з’явилися відповіді на нові питання, що найчастіше надходять до НАЗК від декларантів.

         Зокрема, як дізнатися назву вашої територіальної громади для заповнення адресних блоків, як декларувати майно, яке ви взяли в лізинг, чи потрібно декларувати аліменти, та інші.

         З 1 грудня 2021 року запрацювала нова форма декларації.

         У роз’ясненнях ви можете знайти як заповнювати змінені чи нові блоки, що з’явилися у формі. Наприклад, НАЗК розповідає, як правильно заповнити блок «Для ідентифікації за межами України», де потрібно буде декларувати документи для посвідчення особи за кордоном.

         Для того, щоб ознайомитися з новими блоками та правилами їх заповнення, ви також можете скористатися Порядком заповнення декларації.

         Нагадуємо вам, що будь-яке роз’яснення в Базі знань можна знайти швидко та легко за ключовими словами в пошуку.

Фото без опису