До відома громадян! Поновлено прийом, обробку та реєстрацію актів цивільного стану громадян з питань державної реєстрації актів цивільного стану

До відома громадян!

Інформуємо, що Відділ «Центр надання адміністративних послуг» поновив прийом, обробку та реєстрацію актів цивільного стану громадян з питань державної реєстрації актів цивільного стану, а саме:

- державну реєстрацію шлюбу;

- державну реєстрацію розірвання шлюбу за спільною заявою подружжя, яке не має дітей;

- державну реєстрацію народження фізичної особи та її походження;

- державну реєстрацію зміни імені;

- державну реєстрацію смерті.

Прийом документів здійснюється щодня, окрім вихідних та святкових днів з 8.00 год до 14.00 год з перервою на обід з 12.00 год до 13.00 год.

Нагадуємо, що Відділ «Центр надання адміністративних послуг» тимчасово розташований за адресою: смт. Донець, вулиця Центральна, б. 29. (територія ліцею № 1, приміщення школи-інтернат, кабінет № 5).