Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я   № 07  /02-08 від «17» січня 2022року

ДОНЕЦЬКИЙ СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я    07  /02-08

від «17» січня 2022року

Про скликання І засідання виконавчого комітету
Донецької селищної ради
VІII скликання 27 січня 2022 року

Відповідно до ст. 53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та п. 1.3.3 розділу 1 Регламенту виконавчого комітету Донецької селищної ради:

1. Скликати І засідання виконавчого комітету Донецької селищної ради VІIІ скликання 27 січня 2022 року о14-00 год. у приміщенні Донецької селищної ради за адресою: смт Донець, вулиця Центральна, 40.

На порядок денний винести питання:

1. Про розгляд виконання Програми соціально-економічного розвитку Донецької селищної ради за 2021рік
  2. Про стан соціального обслуговування та надання соціальних послуг населенню на території Донецької селищної територіальної громади.
  3. Про стан роботи по соціальному захисту одиноких та непроцездатних громадян, які проживають на території Донецької селищної територіальної громади.
  4. Про роботу дошкільних закладів освіти Донецької селищної територіальної громади.
  5. Про стан утримання та виховання дітей в сім’ях опікунів, піклувальників та виконання покладених на них обов’язків.
  6. Про затвердження висновку щодо визначення способу участі батька у вихованні малолітньої дитини .
  7. Про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої та дошкільної  освіти Донецької селищної територіальної громади на 2022/2023 навчальний рік.
  8. Про визначення дати початку приймання заяв про зарахування дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти Донецької територіальної громади до початку 2022/2023 навчального року
  9. Про  уповноважених осіб щодо  складання  протоколів  про адміністративні правопорушення  з питань реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб.
  10. Про приватизацію квартири багатоквартирного будинку.
  11. Про план заходів  до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
  12. Про виділення  одноразових допомог .

З метою  запобігання поширенню коронавірусу  COVID-19 на території Донецької селищної ради, враховуючи вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 (зі змінами),  Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, лист Міністерства охорони здоров’я України, Регіональної Комісії з питань ТЕБ та НС Харківської області, засідання виконавчого комітету буде  проводитися закрито; членам виконавчого комітету  бути у засобах індивідуального захисту.

Донецький селищний голова                                       Анатолій НАЗДРАЧОВ