Відділ містобудування, архітектури, земельних відносин та екології повідомляє наступне...

Фото без описуНа виконання екологічних умов Висновку з оцінки впливу на довкілля №03.02-20/002 від 24.01.2020р. щодо провадження планової діяльності з реконструкції Першої ступені стиснення газу Червонодонецької дотискуючої компресорної станції, що знаходиться за адресою: Харківська область, Балаклійський район, с. Глазунівка, повідомляємо, що зі звітом про результати післяпроектного моніторингу навколишнього природного середовища у районі розташування Першої ступені стиснення газу Червонодонецької дотискуючої компресорної станції, кожен бажаючий може ознайомитись у відділі земельних відносин, містобудування, архітектури та екології  за адресою: смт. Донець, вул. Весняна, 44.