Про проведення дистанційної форми навчання зі здобувачами освіти 5-11 класів

28 січня 2022 року  в Донецькій селищній раді відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На порядку денному було розглянуто питання організації освітнього процесу в закладах освіти під час епідемічної небезпеки на території Донецької громади.

Відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки України та рішення Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області від 27.01.2022 протокол № 1 Донецька місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій за результатами розгляду питання  вирішила:

запровадити з 31 січня 2022 року протягом двох тижнів освітній процес у закладах загальної середньої освіти для учнів 5-11 класів з використання технологій дистанційного навчання.