Велике будівництво

На Харківщині реконструювали два заклади освіти: дитячий садочок №2 у Змієві та Ізюмську школу №2.

Фото без опису Фото без опису

У Харківській області в межах програми Президента України Володимира Зеленського #ВеликеБудівництво реконструювали 14 приймальних відділень.

Загальна площа реконструкції - 11 000 кв м.

У м.Балаклія реконструювали єдиний в громаді спортивно-оздоровчий комплекс «Вимпел» з басейном.

У межах Програми Президента України Володимира Зеленського #ВеликеБудівництво у Балаклії реконструювали єдиний в громаді спортивно-оздоровчий комплекс «Вимпел» з басейном.

Більше 11 років він чекав на оновлення. Відтепер спорткомплекс зможе відвідувати 114 вихованців одночасно. А завдяки інклюзивному простору тут також зможуть займатися маломобільні групи населення.
Загальна площа реконструйованого спорткомплексу становить 3 031 кв. м.

У 2022 році тут також планують зробити зали для боксу та гімнастики.
Також у межах Програми Президента «Велике будівництво» минулого року було збудовано та реконструйовано 36 спортмайданчиків і 24 активні парки.

У Харківській області було реконструйовано 2 об’єкти культурного призначення: «Будинок Держпромисловості» і Лозівський міський Палац культури