З'явився новий дашборд "Державна підтримка"

  • 1730

Інформуємо, що на сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України з’явився новий дашборд «Державна підтримка», що інформує про всі фінансові виплати та можливості, які стосуються державної допомоги.

Тепер будь-хто може детально ознайомитися з усіма напрямами держпідтримки і до кінцевого бенефіціара побачити, хто цю фінансову допомогу отримав. Інформація публічна і охоплює три останні роки.  Її можна фільтрувати за програмами, за регіонами. Крім того, дані про кількість отримувачів – юридичних осіб. Є інформація і в картографічному вигляді. А сортування інформації дозволяє у динаміці бачити лідерів або ж тих, хто відстає в одержанні держпідтримки.

Дашборд «Державна підтримка» знаходиться на сайті: https://minagro.gov.ua/ua Міністерства аграрної політики та продовольства України у розділі (підтримка – звіт щодо отримувачів державної підтримки в галузі АПК) або за прямим посиланням: https://minagro.gov.ua/ua/pidtrimka/zvit-shchodo-otrimuvachiv-derzhavnoyi-pidtrim

 

Звіт щодо отримувачів державної підтримки в галузі АПК| Міністерство аграрної політики та продовольства України (minagro.gov.ua)