36 річниця аварії на ЧАЕС

Сьогодні виповнюється 36 років з моменту трагічних подій на Чорнобильській АЕС.
        Саме в цей день 26 квітня 1986 року весь світ сколихнула новина про жахливу катастрофу, яка сталася. Аварію на 4-му реакторі Чорнобильської атомної електростанції вважають найбільшою за всю історію ядерної енергетики. Вона назавжди розділила життя тисяч українців на «до» і «після» та залишила глибокий відбиток у пам’яті кожного.
         В ліквідації наслідків аварії прийняли участь близько 600 тисяч різних фахівців. Серед ліквідаторів наслідків катастрофи було чимало мешканців нашої громади. Сьогодні ми маємо вшанувати їх за сміливість та відвагу! Адже, ризикуючи собою, вони виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу й подальшого розповсюдження радіації.
        Дорогі ліквідатори аварії на ЧАЕС, прийміть сердечну вдячність за Ваш героїзм та силу духу. Бажаємо міцного здоров’я, сімейного затишку, щастя, миру і добра!
        Схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, чиї життя обірвав смертоносний атом.
        Життя триває…І цим ми зобов’язані Вам – Героям Чорнобиля.