Про результати конкурсу експертів-оцінювачів на право проведення оцінювання об’єкту, що підлягає передачі в оренду

Про результати конкурсу експертів-оцінювачів на право проведення оцінювання обєкту, що підлягає передачі в оренду

І Н Ф О Р М А Ц І Я

Виконавчого комітету Донецької селищної ради про результати конкурсу експертів-оцінювачів на право проведення оцінювання об’єкту, що підлягає передачі в оренду, а саме: частини двоповерхової нежитлової будівлі дитячого відділення лікарні загальною площею 390,6 м2, що знаходиться за адресою: 64250, Україна, Харківська область, Ізюмський район, смт. Донець, вул. Центральна, б.5, літ. «А-2»

За результатами конкурсу експертів-оцінювачів на право проведення оцінювання об’єкту, що підлягає передачі в оренду, а саме: частини двоповерхової нежитлової будівлі дитячого відділення лікарні загальною площею 390,6 м2, що знаходиться за адресою: 64250, Україна, Харківська область, Ізюмський район, смт. Донець, вул. Центральна, б.5, літ. «А-2» , який відбувся «30» червня 2022 року, Виконавчий комітет Донецької селищної ради вирішив визнати переможцем ФОП Дробязко Олександр Олександрович, РНОКПП 3014811356, юридична адреса: 61026 Україна м. Харків, вул. Грищенка, буд. 18, кв. 61.

Начальник фінансового відділу

Донецької селищної ради,

голова комісії з відбору суб’єктів

оціночної діяльності                                                                                                      Т. Петченко