Увага! Введення воєнного стану не звільняє споживачів від сплати житлово-комунальних послуг

  • 491

Фото без опису

   Шановні мешканці громади звертаємо увагу на те,що в умовах підготовки підприємств галузі до опалювального періоду 2022/2023 рр. одним із проблемних питань є питання заборгованості споживачів за спожиті комунальні послуги.  Введення воєнного стану не звільняє споживачів від сплати житлово-комунальних послуг. До законодавства з питань оплати житлово-комунальних послуг були внесені певні зміни, які зазначені у Постанові Кабінету Міністрів України від 05.03.2022 № 206 «Деякі питання оплати житлово-комунальних послуг в період воєнного стану». Згідно із Постановою забороняється:

– нарахування та стягнення неустойки (штрафів, пені), інфляційних нарахувань, процентів річних, нарахованих на заборгованість, утворену за несвоєчасне та/або неповне внесення населенням плати за житлово-комунальні послуги;

– припинення/зупинення надання житлово-комунальних послуг населенню у разі їх не оплати або оплати не в повному обсязі.

Однак, дана постанова не скасовує необхідність оплати за житлово-комунальні послуги.

      Сплата за комунальні послуги в сьогоднішніх умовах є великою допомогою та підтримкою комунальних служб, які працюють зараз у надскладних обставинах і потребують ресурсів.

      З метою забезпечення належного стану надання житлово-комунальних послуг населенню та соціально-важливим об’єктам Донецької територіальної громади, а також з метою забезпечення безперебійної роботи підприємств критичної та соціальної інфраструктури в умовах режиму воєнного стану, недопущення погіршення фінансово-господарського стану підприємств енерго, тепло, водо - постачальних галузей, наголошуємо на необхідності своєчасної сплати за спожиті енергоносії та отримані послуги, погашення заборгованості, що склалася станом на сьогоднішній день.

      Оплату послуг можливо здійснювати за допомогою онлайн сервісів ( через особисті кабінети, мобільні застосунки, платіжні системи : «Ощад24», «Приват24», «МоноБанк» та ін.).

      Дякуємо сумлінним платникам, які незалежно від існуючих на сьогоднішній день соціальних проблем, знаходять можливість своєчасно розраховуватись за комунальні послуги.

Інші оголошення

Всі оголошення