Увага! Пройдіть безкоштовний навчальний курс "Школа птахівника" та виграйте можливість отримати комплект птахівника-початківця!

  • 522

Фото без опису

Увага! Курчат восени рахують.

Запрошуємо мешканців та вимушено переселених осіб  Валківської, Зміївської, Краснокутської, Богодухівської, Нововодолазької, Красноградської, Первомайської, Лозівської, Чугуєвської та інших громад  Харківської області пройти 23-25.08.22р безкоштовний навчальний курс «Школа птахівника» в рамках  проекту «Допомога харчовій безпеці населення та розвиток кластеру самозайнятості у птахівництві на базі ГС Міжрегіональний Союз птахівників та кормовиробників України (ГС МСПКУ)», який проводиться за підтримки ІСАР Єднання.

Навчальний курс є відкритим також для мешканців інших областей України.

За результатами навчання 50  сімей з указаних громад безкоштовно отримають комплект птахівника початківця для вирощування птиці: 60 голів курчат, ветпрепарати, стартові корми та інше.

Отримайте можливість забезпечити свою сім'ю   доступними та якісними продуктах харчування (яйце та м'ясо птиці). Реєстрація за посиланням: http://surl.li/csgyk . Перейшовши за посиланням, натисніть - Перейти на сайт та заповніть анкету.

 

Команда Школи Птахівника