В Пришибі на 90% відновлено електропостачання

В Пришибі на 90% відновлено електропостачання

Протягом останніх п’яти тижнів працівниками АТ "Харківобленерго", ПЖКГ "Донецьке" та небайдужими жителями села проводились роботи щодо відновлення ліній електропередач, які постраждали внаслідок збройного нападу країни-агресора.

За сприяння Донецької селищної ради було надано матеріали та техніку для проведення ремонтних робіт.

На сьогодні роботи продовжуються і найближчим часом всі населені пункти Пришибського старостинського округу на 100% будуть зі світлом.

Донецькою селищною територіальною громадою проводяться всі необхідні заходи для усунення наслідків воєнних дій з метою повернення жителів до своїх домівок та комфортних умов проживання.

Висловлюємо слова вдячності за небайдужість, активність та дієву допомогу у відновленні електропостачання в Пришибському старостинському окрузі Олександру Морозу, Віталію Піддубному, Андрію та Артему Колодяжним, Миколі Іванову, Сергію Тат'янку, Віталію Міхєєву.