Небайдужі мешканці громади стали донорами крові для бійців ЗСУ та мирного населення

Небайдужі жителі нашої громади прийняли участь у тижні донорства до Дня захисників і захисниць України, тижні донорства крові для бійців ЗСУ, який триває з 14 по 22 жовтня 2022 року.

За сприяння Донецької селищної ради та КНП «Центр надання первинної медико-санітарної допомоги» сьогодні відбулась вже третя поїздка до КНП «Первомайська центральна районна лікарня», де проходить донація.

Донорська кров щодня рятує бійців ЗСУ та мирне населення, яке також страждає від ворожих обстрілів. Тому всі, хто прийняв участь – зробили величезну справу! Щиро вдячні вам!

Окрема подяка волонтерці Олені Гуровій за організацію та відповідальність. Ви докладаєте чималих зусиль, задля спільної перемоги!

Воля, сила та незламність - в крові нашого народу!