Психологічна та правова допомога для людей з інвалідністю в умовах воєнного стану

Шановні жителі громади!

Сьогодні особливо важливим є об’єднання зусиль органів влади та громадських організацій для вирішення викликів, що повсякчас постають перед громадами.

Так, команда ГО «Вектор прав людини» пропонує надання правової та психологічної допомоги для людей з інвалідністю.

Хто може отримати психологічну та правову допомогу?

Люди з інвалідністю та їх опікуни (-ки), які знаходяться закордоном чи в Україні. Допомога може надаватись як дорослим, так і за потреби дітям.

Яку допомогу можна отримати?

• Індивідуальні психологічні онлайн консультації.

• Приєднатись до психотерапевтичних онлайн груп підтримки.

• Консультації з правових питань, які виникають на території України та закордоном щодо соціальних гарантій для людей з інвалідністю.

Як звернутись за допомогою?

• Заповнити онлайн-форму: https://bit.ly/36ZxDPd після чого з вами зв’яжеться оператор у обраний вами спосіб;

• зателефонувати (дзвінки по Україні) за ном.тел.: +38050 224-72-36;

• зателефонувати або написати в Viber, Telegram, WhatsApp: +38050 224-72-36.