Надання безоплатної паливної деревини в Донецькій селищній територіальній громаді

Згідно розпорядження начальника Харківської обласної військової адміністрації № 225 В від 26.10.2022 року безоплатною паливною деревиною (дровами) забезпечуються лише ті домогосподарства, які не забезпечені іншими системами опалення, окрім дров’яної (дров’яні котли, пічне опалення), не отримували безкоштовну допомогу від благодійних, релігійних організацій тощо у вигляді деревини паливної, та відносяться до наступних  категорій:

• одиноко проживаючі особи/подружжя похилого віку;
  • сім’ї, до складу яких входять особи з інвалідністю І групи;
  • сім’ї, до складу яких входять діти з інвалідністю підгрупи «А»;
  • сім’ї, до складу яких входять лише непрацездатні особи (діти, пенсіонери, особи з інвалідністю тощо);
  • сім’ї, у яких виховується троє та більше дітей, у тому числі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;
  • одинокі батько чи мати, які мають на вихованні дітей віком до 14-ти років;
  • сім’ї, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям.

Для отримання паливної деревини зацікавлена особа має звернутись із відповідною письмовою заявою до Донецької селищної ради або старостинського округу (за місцем реєстрації/проживання) й надати до неї наступні документи:

- копія паспорту громадянина України;

- копія облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта)

- довідка про відсутність опалення, окрім дров’яного;

- довідка про склад сім’ї ( у разі фактичного проживання – акт обстеження, складений за місцем фактичного проживання);

- копії документів що підтверджують підставу для першочергового забезпечення деревиною паливною (документ, що підтверджує належність до вищевказаних категорій).

Заяви приймаються з 07.11.2022 року по 15.11.2022 року включно