З Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Шановні працівники культури!

Від щирого серця прийміть вітання з вашим  професійним святом!

Ваша праця завжди на виду: ви створюєте людям свято, допомагаєте молодому поколінню долучатися до української культури, бачити в ній все найкраще і цінне. Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі. Дякуючи вашій щоденній праці, невтомно плекаються почуття національної гідності, правди і краси.

Обраний вами професійний шлях робить вагомий внесок у зміцнення державності, національного відродження та об’єднання навколо спільних цінностей, що особливо важливо в умовах воєнного часу.

Бажаємо вам весни у серці, невичерпної наснаги, нових мистецьких перемог, успішної реалізації творчих ініціатив і нових культурних проектів.

Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

Нехай ніколи не згасає творчий вогник у Ваших серцях!