Вітаємо Олександра Бочарова з почесною грамотою!

Щиро вітаємо Олександра Бочарова – директора ТОВ «Агросет» з отриманням почесної грамоти Харківської обласної державної адміністрації – за вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва в умовах воєнного стану, сумлінну працю, відданість справі та з нагоди Дня працівників сільського господарства. Пишаємось нашим земляком, він насправді заслуговує на таку відзнаку. Олександр Володимирович має активну громадську позицію та регулярно допомагає мешканцям громади. Особливо значущим це стало з початком війни в країні. Адже він продовжував робити свої добрі справи для громади та її населення - надавав техніку для проведення ремонтно-відновлювальних робіт пошкоджених об’єктів, до яких залучались працівники підприємства «ТОВ «Агросет»; забезпечував гуманітарною допомогою жителів громади, а також технікою та будівельними матеріалами для відновлення житлового фонду.

Висловлюємо щиру вдячність за небайдужість, патріотизм, активну і дієву допомогу населенню громади.