Пункти незламності, пункти обігріву та кімнати для тимчасового перебування ВПО, які розгорнуті на території громади

  • 95

До уваги всіх мешканців громади та внутрішньо переміщених осіб!

         Масовані ракетні обстріли енергетичної системи України призвели до серйозних проблем та перебоїв із електропостачанням в усіх містах. У зв’язку з цим на державному рівні було прийнято рішення розгорнути так звані Пункти незламності. На території Донецької селищної територіальної громади створено 5 таких пунктів, які будуть працювати цілодобово у випадку довготривалої відсутності електроенергії. Наголошуємо, що пункти починають працювати після 12 годин відключення світла! В них є світло, тепло, питна вода, гарячий чай, кава, можливість зарядити гаджети та зігрітися.

         Пункти незламності, які на даний момент розгорнуто в населених пунктах громади:

  • Донецький ліцей № 2;
  • Андріївський ліцей № 1;
  • П’ятигірський заклад дошкільної освіти;
  • Пришибський будинок культури;
  • Шебелинський будинок культури.

         Окрім пунктів незламності створено також пункти обігріву, які розташовані в приміщеннях адміністративних будівель – в Донецькій селищній раді та офісах старост. Пункти обігріву працюватимуть з 08:00 до 17:00 годин, в них можна підзарядити гаджети та зігрітися у випадку відсутності світла протягом тривалого часу.

         Для внутрішньо переміщених осіб, які тільки-но перемістились до нашої громади з окупованих або деокупованих населених пунктів підготували кімнати для тимчасового перебування. В них є ліжка, теплі ковдри, спальні мішки, світло, тепло, питна вода, продукти харчування, медикаменти першої необхідності, засоби особистої гігієни, можливість зарядити телефони.

         Поділіться інформацією про розташування пунктів незламності з людьми похилого віку та всіма, хто не має доступу до мережі Інтернет.

         Для облаштування Пунктів незламності та пунктів тимчасового перебування ВПО використано гуманітарну допомогу, надану за програмою     «U-lead з Європою» та Unicef.