Пришибський ліцей оговтується після бойових дій

Внаслідок розпочатої агресором повномасштабної війни та активних бойових дій був пошкоджений Пришибський ліцей Донецької селищної ради. Руйнувань зазнали усі приміщення закладу: навчальні кабінети, коридори, фоє, їдальня, спортзал, актова зала, кабінет інформатики, приміщення дошкільного підрозділу. Снаряди потрапили у декілька корпусів, пошкодили стіни, дах, плити перекриття, вікна, двері. Від прямих потраплянь та вибухової хвилі зруйновано 85 металопластикових вікон, які тимчасово були закриті OSB- плитою.

За сприяння Донецького селищного голови було замінено усі вікна в навчальному закладі на суму 2 млн 504,00 тис.грн. Замінено також 14 дверей в класах, 10 міжкорпусних, 4 пожежних на металопластикові, загальна сума - 746,627 тис.грн. Вікна та двері встановлено за рахунок коштів освітньої субвенції, а послуги сплачені за рахунок коштів Донецької селищної ради.

Наразі роботи по відновленню закладу тривають. Спільними зусиллями намагаємося подолати наслідки російського вторгнення.