Лікарі Первомайщини черговий раз допомагають мешканцям нашої громади

🧑‍⚕️Лікарі Первомайщини вкотре надають медичні послуги мешканцям нашої громади, відтак, 9 лютого в приміщенні ФАПу с. Шебелинка відбувся черговий виїзний прийом лікарів. Всі бажаючі мали змогу отримати консультацію терапевта, окуліста, зробити кардіограму, здати клінічний аналіз крові та аналіз на рівень цукру в крові. Послугами спеціалістів скористалися 26 жителів старостинського округу. Окрім цього було проведено обстеження однієї тяжкохворої людини безпосередньо вдома.

🤝Дуже вдячні керівництву Первомайської центральної районної лікарні, Центру первинної медико-санітарної допомоги Донецької селищної ради, а також Міжнародному комітету Червоного Хреста за можливість отримати медичні послуги в старостинському окрузі, в умовах сьогодення – це надзвичайно важлива допомога.