Донецька громада отримала пічки та генератори від Фонду Міжнародної Солідарності.

Наша громада прийняла участь в проєкті Фонду Міжнародної солідарності, який передбачав безкоштовне надання гуманітарної допомоги та успішно пройшла відбір на отримання генераторів.

Фонд Міжнародної Солідарності ( Республіка Польща) у партнерстві з BGK ( Банк Господарства Крайового) та Європейською Комісією закуповує та доставляє гуманітарну допомогу для територіальних громад та органів місцевого самоврядування, які є жертвами російської агресії проти України та/або допомагають внутрішньо переміщеним особам.

Таким чином, наша громада отримала:

• 18 пічок, вартістю 13416,84 злотих;
  •  генераторів потужністю 5,5 кВт – 3 шт, вартістю 10073,70 злотих;
  •  генераторів потужністю 8 кВт – 8 шт, вартістю 19138,80 злотих;
  •  генераторів потужністю 3,5 кВт – 12 шт, вартістю 20640,00 злотих.

Загальна вартість допомоги становить 63 269,34 злотих.

В подальшому дане обладнання розподілять між установами інфраструктури, пунктами незламності та пунктами обігріву в населених пунктах громади. У випадку відключення електроенергії генератори стануть у нагоді і будуть забезпечувати нормальну життєдіяльність важливих об’єктів.

Вдячні міжнародним партнерам за таку цінну допомогу! Разом до Перемоги!